سلام خدمت مخاطبين سایت سرگرمی در اين پست مطالبی با ارزش و خواندنی قرار داده ایم امیدواریم با مطالعه آن نهایت استفاده را ببرید

  اگر از اين پست لذت برديد و خوشتون امده در صفحات اجتماعي خود به اشتراک بگذاريد تا ديگران هم استفاده کنند.

  و همچنين خواهشمنديم با نظرات و پيشنهادات خود ما را ياري بفرماييد

  با گذاشتن نظر در قسمت دیدگاه ها می توانید ما را در بهتر شدن یاری کنید

  پیشتر در خبرها خواندید که کارمندان و پیمانکاران طرف قرارداد گوگل در اعتراض به نحوه رسیدگی این شرکت به شکایات کارکنان خانم پیرامون آزار جنسی مدیران عالی رتبه آن روز جمعه در اقصی نقاط دنیا به خیابان ریختند و حالا گزارشی منتشر شده مبنی بر اینکه شمار شرکت کنندگان در راهپیمایی اعتراضی کارکنان گوگل از مرز ۲۰ هزار نفر عبور کرده است.

  تا سی ام سپتامبر ۲۰۱۸ میلادی گوگل ۹۴۳۷۲ کارمند تمام وقت در سراسر دنیا داشت و این یعنی بالغ بر ۲۰ درصد آنها در این اعتراض جمعی حضور پیدا کردند. اما جرقه راهپیمایی اعتراضی کارکنان گوگل را گزارشی در نیویورک تایمز منتشر کرد که نشان می داد چطور اندی رابین هم-بنیانگذار اندروید بعد از اثبات رسوایی جنسی اش از این شرکت ۹۰ میلیون دلار پاداش دریافت کرده و بدون آنکه جریمه شود این شرکت را ترک کرده است.

  Tanuja Gupta یکی از معترضان در این باره گفت:
  کلیک کنید

  چشمان بسیاری از شرکت ها به ماست. ما همواره شرکتی پیشگام بوده ایم و اگر ما در این زمینه قدمی برنداریم هیچ کمپانی دیگری هم اینکار را نخواهد کرد.

  طبق اعلام برگزار کنندگان این رویداد شرکت کنندگان عمدتا از دفتر آمریکای آن در راهپیمایی اعتراضی کارکنان گوگل حضور یافته اند اما گفته می شود در دفاتر استرالیا، برزیل، کانادا، آلمان، هند، ایرلند، ژاپن، هلند، فیلیپین، انگلستان، سنگاپور، سوئد و سوئیس هم مشارکت گسترده بوده.

  راهپیمایی اعتراضی کارکنان گوگل

  اشاره کنیم که جمعیت شرکت کنندگان در این راهپیمایی از آنجا که شمارش همچنان ادامه داشت در روز جمعه اعلام نشد و نکته دیگر آنکه گفته میشود ساندار پیچای مدیرعامل این شرکت نیز موافقت خود را برای ملاقات با معترضین در روز دوشنبه این هفته اعلام کرده و هم اکنون در حال بررسی طرحی است تا پنج تقاضای کلیدی معترضین را پاسخ دهد.

  این درخواست ها نیز همانطور که قبلا در خبرها خواندید عبارتند از:

  • پایان صلح اجباری میان طرفین یک شکایت در پرونده های تبعیض و آزار جنسیتی
  • تعهد به پایان دادن بر نابرابری های پرداختی و فرصتی
  • انتشار گزارش عمومی جهت شفاف سازی در خصوص آزارهای جنسی کارکنان گوگل
  • تدوین فرایند فراگیر و همه جانبه برای گزارش سوء رفتارهای جنسی به شکل ناشناس و کاملا ایمن
  • و تعهد برای ترفیع رتبه مدیر ارشد تنوع (جنسیتی، نژادی و قومی) به نحوی که مستقیما به مدیرعامل گزارش بدهد و پیشنهادات مستقیمش را در اختیار هیئت مدیره قرار دهد.

  برگزارکنندگان راهپیمایی اعتراضی کارکنان گوگل همچنین خواستار آن شدند که یک کارمند رسمی این شرکت نماینده حضور در هیئت مدیره باشد. Claire Stapleton یکی از برگزارکنندگان در این باره گفت: گوگل به خاطر فرهنگ سازمانی اش شهرت دارد اما در واقعیت حتی مبانی احترام، عدالت و انصاف هم در رابطه با تک تک کارکنان این شرکت اجرا نمی شوند.

  شما مخاطبين عزيز سايت با مراجعه به سایت سرگرمی از اين پس با مراجعه به وب سايت ما مي توانيد جديد ترین مطاب را مطالعه کنید و از خواندن ان ها لذت ببريد

  وچنانچه انتقادي به سايت ما داشتيد مي توانيد در قسمت نظرات ما را در جريان بگذاريد

  سایت سرگرمی

ارسال دیدگاه

© تمامی حقوق مطالب برای وبسایت سرگرمی محفوظ است و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع ممنوع و شرعا حرام می باشد.
طراحی و کدنویسی : رضا دلیر